Działka z widokiem Świnna

Dodane: Wtorek, 17 Marzec, 2026  12:12
95 000 zł
55 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:1731 m2
  • Rodzaj działki:Rolna
  • Sprzedaż:Bez pośredników

Opis oferty

Na sprzedaż widokowa działka rolna zlokalizowana w Świnnej (gmina Świnna, województwo śląskie) o powierzchni 1731 m².

Nieruchomość znajduje się w spokojnej, górskiej okolicy i oferuje piękny, otwarty widok na otaczające wzgórza i krajobraz Beskidów, co czyni ją wyjątkowym miejscem dla osób szukających ciszy, natury i przestrzeni.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem B-1.R. Prosimy pamiętać, że jest to działka rolna. Obecnie istnieje możliwość składania wniosków w gminie do Planu Ogólnego o zmianę przeznaczenia terenu.

Działkę sprzedajemy bez pośredników. W razie zainteresowania możemy polecić sprawdzonego notariusza w Bielsku-Białej. Z naszej strony zapewniamy przygotowanie kompletu dokumentów niezbędnych do podpisania aktu notarialnego.

Podstawowe informacje o działce:

1. Dostęp do drogi publicznej
Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ul. Wieczbowej, co zapewnia wygodny dojazd zarówno w celach budowlanych, jak i podczas późniejszego użytkowania nieruchomości. Obecnie dojazd odbywa się drogą nieutwardzoną, natomiast w odległości ok. 80 m znajduje się utwardzona droga asfaltowa w bardzo dobrym stanie technicznym.

2. Parametry działki
Działka spełnia minimalne wymagania dotyczące powierzchni działek budowlanych. Jej szerokość znajduje się jednak na dolnej granicy wymaganych parametrów, dlatego w przypadku planowanej zabudowy warto dodatkowo zweryfikować możliwości formalne.